Trafiłem na Bezpieczne Mieszkania na jednej z grup nieruchomościowych na Facebooku i po jednym spotkaniu z Właścicielami firmy zdecydowałem się współpracę, która trwa już ponad 4 lata. Posiadam dwa mieszkania na wynajem na Mokotowie, jedno mniejsze jednopokojowe oraz większe z kilkoma wydzielonymi pokojami. Zdecydowanie polecam, moje mieszkania stabilnie zarabiają bez mojego zaangażowania czasowego, o to mi chodziło. 

Piotr R., Warszawa
Piotr R., Warszawa

Z zawodu jestem pośrednikiem nieruchomości i wielokrotnie od 2017 roku skutecznie polecam usługi firmy Bezpieczne Mieszkania współpracującym ze mną Właścicielom w zakresie zarządzania najmem długoterminowym. Klienci za każdym razem byli zadowoleni. Właściwi ludzie na właściwym miejscu,

Andrzej Woiński, Warszawa
Andrzej Woiński, Warszawa

Rozwój firmy Bezpieczne Mieszkania obserwuję właściwie od początku jej istnienia, jako osoba z branży nieruchomości. Cieszę się, że na rynku warszawskim istnieje marka świadcząca kompleksowe usługi zarządzania najmem na tak wysokim poziomie, gwarantująca Właścicielom mieszkań na wynajem regularne wypłaty czynszu najmu.

Grzegorz Dolaciński, Brzeziny
Grzegorz Dolaciński, Brzeziny

Korzystałem ze wsparcia po odbiorze mieszkania z rynku pierwotnego na Bliskiej Woli. Remont generalny przeprowadzony zgodnie z planem i bez opóźnień. Jestem zadowolony ze współpracy - zaoszczędziłem masę czasu i nerwów. 

Damian Łazarski, Warszawa
Damian Łazarski, Warszawa

Przygotowując mieszkanie na wynajem posiłkowałam się wiedzą i konsultacjami koncepcyjnymi ze strony specjalistów z Bezpiecznych Mieszkań. Dobrze zainwestowane pieniądze, które zwróciły mi się właściciwie już w ciągu pierwszego miesiąca najmu. 

Katarzyna Adamska, Łódź
Katarzyna Adamska, Łódź

Wspólnie z firmą Bezpieczne Mieszkania opracowaliśmy skrojony pode mnie długoterminowy plan inwestowania w nieruchomości. Moim celem jest zbudowanie portfela sześciu mieszkań na wynajem. Ogromna wiedza na temat rynku nieruchomości prosto od praktyków. 

Arek Grygo, Warszawa
Arek Grygo, Warszawa

Miałem przyjemność współpracować z Właścicielami, a ponieważ zawodowo zajmuję się negocjacjami doceniam profesjonalizm, zaangażowanie oraz podeście do biznesu jakim są nieruchomości. Na mieszkaniach na wynajem można i trzeba zarabiać, a razem z firmą Bezpieczne Mieszkania jest to wręcz nieuniknione. :) 

Zbyszek Dzideczek, Warszawa
Zbyszek Dzideczek, Warszawa

Jako architektka współpracowałam z firmą Bezpieczne Mieszkania przy planowaniu kilku inwestycji na wynajem. Wysoki poziom zaangażowania oraz duża wiedza z zakresu nieruchomości. Polecam wszystkim inwestorom i tym początkującym, i tym bardziej zaawnasowanym, ale ceniącym swój swój czas. Inwestowanie w nieruchomości można zdelegować i Bezpieczne Mieszkania są tego idealnym przykładem.

Katarzyna Trochimowicz, Warszawa
Katarzyna Trochimowicz, Warszawa

Razem kupiliśmy dochodowe mieszkanie na wynajem na Pradze. Polecam każdemu inwestorowi, który ceni sobie czas i wysokie ROI. 

Magdalena S., Warszawa
Magdalena S., Warszawa

Od 2015 roku mój dom na wynajem na Mokotowie przynosi stabilne zyski, a ja śpię spokojnie. Zdecydowanie polecam usługi zarządzania świadczone przez Bezpieczne Mieszkania. Pełna wypłacalność i brak jakichkolwiek problemów od początku współpracy.

Małgorzata K., Warszawa
Małgorzata K., Warszawa

Nie wiedziałem, że na moim mieszkaniu na wynajem mogę zarabiać więcej niż zakładałem i to w dodatku delegując jego zarządzanie firmie zewnętrznej. Cieszę się, że rozpocząłem tę współpracę, uważam, że każdy Właściciel który podobnie jak ja zdecyduje się na ten krok już nigdy nie pomyśli nawet o samodzielnym zarządzaniu swoimi mieszkaniami. 

 

Aleksander S, Warszawa
Aleksander S, Warszawa

Na codzień mieszkam za granicą, dlatego bardzo cenię sobie możliwość współpracy zdalnej, która od początku odbywa się bez zastrzeżeń. Co warto zaznaczyć także w pandemii covid-19 Bezpieczne Mieszkania jako Zespół stanęli na wysokości zadania, wszystkie pokoje w moim mieszkaniu były cały czas wynajęte. 

Juan Jose Z, Praha
Juan Jose Z, Praha

Miałem przyjemność współpracować z Rupertem, jednym z właścicieli firmy, podczas kilku nagrań i wywiadów. Bogate doświadczenie i ogromna wiedza płynąca z codziennej praktyki, którą chętnie podzielił z moimi widzami. Jeżeli chcesz ulokować swoje środki w nieruchomościach - zdecydowanie polecam kontakt!

Maksymilian Scholz, Lublin
Maksymilian Scholz, Lublin

Nie miałem czasu, ani ochoty, aby samodzielnie zajmować się moim mieszkaniem na wynajem. Kontakt do firmy otrzymałem z polecenia i jak dotychczas bardzo chwalę sobię tę współpracę. Brak pustostanów i wysokie stawki najmu.

Mariusz K., Warszawa
Mariusz K., Warszawa

Wynajem mojego mieszkania na Woli i bieżąca opieka nad nim były dla mnie kłopotem, który chciałam zdelegować profesjonalistom. Tak rozpoczęła się wieloletnie współpraca z firmą Bezpieczne Mieszkania. Jeżeli nie chcesz samodzielnie zajmować się swoim mieszkaniem, to idealne rozwiązanie.

Dominika M., Warszawa
Dominika M., Warszawa

Moje dwa mieszkania zaczęły właściwie zarabiać dopiero pod skrzydłami firmy Bezpieczne Mieszkania. Sama nie mam głowy do bieżącego kontaktu z najemcami, dlatego zdecydowałam się na współpracę, którą polecam każdemu!

Barbara S., Warszawa
Barbara S., Warszawa

Specjaliści z Bezpiecznych Mieszkań znaleźli świetne mieszkanie na wynajem, pomogli w negocjacjach, całym procesie zakupu oraz nadzorowali remont od A do Z, kończąc na wynajmie wszystkich pokoi. Po takim rozpoczęciu współpracy nie pozostało mi nic jak podpisać umowę na zarządzanie na 10 lat. :)

Bartosz O., Warszawa
Bartosz O., Warszawa

Jesteś zainteresowany współpracą?
Zadzwoń +48 662 748 013 lub wyślij nam wiadomość.

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin!