Skuteczne inwestowanie

Skuteczne inwestowanie

Biblia nieruchomości - Czy opłaca się jeszcze inwestować w nieruchomości? Zwłaszcza obecnie – w czasach pandemii i kryzysów? Odpowiedź brzmi: TAK. Nieruchomości są i zawsze będą bardzo dobrym sposobem na zabezpieczanie i pomnażanie majątku. 

Z tego właśnie powodu powstała książka „Biblia Nieruchomości”. Doskonały przewodnik dla osób, które dopiero zaczynają inwestować w nieruchomości lub chcą skorzystać z innych możliwości, jakie daje im ta branża.

Kompedium wiedzy

Kompedium wiedzy

Lektura przybliża podstawowe pojęcia, a także porusza tematykę bardziej zaawansowaną, jest bowiem efektem współpracy 13 ekspertów w dziedzinie nieruchomości, co oznacza wiele różnych spojrzeń na tę kwestię.

W tym gronie nie mogło zabraknąć Ruperta Aleksiejuka, współwłaściciela Bezpiecznemieszkania.pl, który z polskim rynkiem nieruchomości związany jest od 2015 roku. W książce podjął zagadnienie zarządzania najmem. 

Zaufaj ekspertowi

Zaufaj ekspertowi

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat inwestowania w nieruchomości oraz skutecznego zarządzania nimi, koniecznie przeczytaj książkę Biblia Nieruchomości. Znajdziesz tam praktyczną wiedzę i wartościowe porady, dzięki którym będziesz mógł zaoszczędzić krocie oraz wystrzec się kosztownych błędów! 

Książka do zamówienia na stronie: https://expertia.com.pl/biblia-nieruchomosci/

Biblia nieruchomości

 

Jesteś zainteresowany współpracą?
Zadzwoń +48 662 748 013 lub wyślij nam wiadomość.

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin!